O nás

Firma NIKA NÁBYTOK vznikla v roku 2004. V súčasnosti má tri prevádzky: v Dolnom Kubíne s výstavnou plochou 950 m² , v Tvrdošíne s plochou 1000 m²  a v Kysuckom Novom Meste s plochou 600 m² . Zameriavame sa na predaj tovaru predovšetkým od slovenských výrobcov, ktorí sú známi nielen kvalitou, ale aj rozmanitosťou svojich výrobkov. Veľmi zaujímavá je ponuka sedacích súprav, pretože si môžete vyskladať zostavu podľa Vašich predstáv. Pri vybraných typoch sedacích súprav je možné upraviť rozmer na mieru požadovanú zákazníkom. Poťah si môžete vybrať minimálne zo 100 druhov poťahových látok rozličných materiálov a farebných prevedení. V súčasnosti sú na trhu aj látky s výbornými vlastnosťami, ktoré sa veľmi jednoducho udržiavajú, sú vode odpudivé a vodou umývateľné. Spôsob čistenia si môžete pozrieť v záložke videá. Na výber sú samozrejme aj kože rôznych hrúbok a farieb. K jednotlivým látkam a kožiam ponúkame rôzne impregnátory a čistiace emulzie na predĺženie životnosti látky.

Okrem slovenských výrobcov, spolupracujeme aj s významnými zahraničnými dodávateľmi a zapájame sa do predajných letákových akcií, kde máte možnosť nakúpiť za veľmi výhodné ceny. V našej aktuálnej ponuke samozrejme nájdete komplet nábytok, potrebný na zariadenie celého bytu, či domu ako: pohovky, kreslá, postele, spálne a matrace, obývačky, kuchynské linky, jedálenské stoly a stoličky, detské izby, predsiene, kancelársky nábytok, sektorový nábytok (komody, tv stolíky, …) a bytové doplnky ako koberce (kusové aj metrážové), PVC podlahoviny ,obrazy, garniže a prehozy na postele, deky a rôzne iné doplnkové drobnosti.

Pri návšteve našich predajní môžete v prvom rade využiť služby dlhoročne zaškoleného personálu, ktorý je ochotný Vám poradiť a vyhovieť Vašim požiadavkám.  Ponúkame Vám aj predaj na splátky prostredníctvom renomovaných spoločností QUATRO,  HOME CREDIT a CETELEM.

Výhody u nás majú zákazníci, ktorí nakupujú pravidelne a taktiež zákazníci kupujúci väčšie množstvo tovaru, pretože im ponúkame zaujímavé individuálne zľavy. Úprimne si vážime každého zákazníka, pristupujeme k nemu s úctou a pochopením a snažíme sa nájsť pre každého tovar ušitý na mieru. Za vyše desať rokov podnikania s nábytkom sa môžeme pochváliť slušným počtom odberateľov a zákazníkov.

Kontaktné údaje a otváracie hodiny na jednotlivé predajne nájdete v sekcii KONTAKT. Akékoľvek informácie môžete získať prostredníctvom emailu, telefonicky alebo osobne.

Tešíme sa na Vás!

S úctou NIKA NÁBYTOK

Comments are closed.