O nás

Firma NIKA NÁBYTOK vznikla v roku 2004. V súčasnosti má tri prevádzky: v Dolnom Kubíne s výstavnou plochou 800 m² , v Tvrdošíne s plochou 1000 m²  a v Kysuckom Novom Meste s plochou 600 m² . Zameriavame sa na predaj tovaru predovšetkým od slovenských výrobcov, ktorí sú známi nielen kvalitou, ale aj rozmanitosťou svojich výrobkov. Veľmi zaujímavá je ponuka sedacích súprav, pretože si môžete vyskladať zostavu podľa Vašich predstáv a vybrať poťah minimálne zo 100 druhov poťahových látok rozličných materiálov a farebných prevedení. Pri vybraných typoch sedacích súprav je možné upraviť rozmer na mieru požadovanú zákazníkom a dokonca je tu aj možnosť výroby sedačky podľa svojich snov. Taktiež spolupracujeme aj s významnými zahraničnými dodávateľmi a zapájame sa do predajných letákových akcií, kde zákazník má možnosť nakúpiť za veľmi výhodné ceny.

V našej aktuálnej ponuke nájdete samozrejme aj: pohovky, kreslá, postele, spálne a matrace, obývačky, kuchynské linky, jedálenské stoly a stoličky, detské izby, kancelársky nábytok, sektorový nábytok (komody, tv stolíky, …) a bytové doplnky ako koberce (kusové aj metrážové), PVC podlahoviny ,obrazy, garniže a rozličné spony na závesy, prehozy na postele a rôzne iné doplnkové drobnosti.

Pri návšteve našich predajní môžete v prvom rade využiť služby nášho dlhoročne zaškoleného personálu, ktorý je ochotný Vám poradiť a vyhovieť Vašim požiadavkám.  Ponúkame Vám aj predaj na splátky prostredníctvom renomovaných spoločností QUATRO a HOME CREDIT. Zabezpečíme dopravu tovaru k Vám domov, vynášku do domu, či bytu a v prípade potreby aj montáž zakúpeného tovaru.

Výhody u nás majú zákazníci, ktorí nakupujú pravidelne a taktiež zákazníci kupujúci väčšie množstvo tovaru, pretože im ponúkame zaujímavé individuálne zľavy. Úprimne si vážime každého zákazníka, pristupujeme k nemu s úctou a pochopením a snažíme sa nájsť pre každého tovar ušitý na jeho mieru. Za vyše desať rokov podnikania s nábytkom sa môžeme pochváliť slušným počtom odberateľov a zákazníkov.

V prípade, ak sa vyskytne reklamácia, urobí sa vlastná obhliadka od samotných výrobcov a väčšina reklamácií sa vyrieši priamo v predajni, najneskôr však do 30 dní.

Kontaktné údaje a otváracie hodiny na jednotlivé predajne nájdete v sekcii KONTAKT. Akékoľvek informácie môžete získať prostredníctvom emailu, telefonicky alebo osobne.

Tešíme sa na Vás!

S úctou NIKA NÁBYTOK

Comments are closed